YVoLi ry

– TELINEVOIMISTELU –

Jaoston yhteystiedot

Parhaiten tavoitat meidät sähköpostilla:

  • yvoli.teline@gmail.com

Avainkoodi:

  • Jaana Koskela p.040 7494 942

Laskuntarkastaja:

  • Jenna Rättyä p. 040 7769 083 

Telinevoimistelujaosto:

  • Puheenjohtaja: tehtävä avoin
  • Varapuheenjohtaja: Matti Saarenpää, matti.saarenpaa@omanetti.fi
  • Toiminnanjohtaja / rahastonhoitaja: Mira Löytynoja,mira.loytynoja@gmail.com, p. 044 2398136
  • Sihteeri: Otto Lindqvist, otto.lindqvist@gmail.com
  • Kisailmoittautumiset / koulutusvastaava: Niina Nisula, niina.nisula@gmail.com
  • Nina Hietanen, nina.hietanen@edu.ylivieska.fi
  • Katja Kaarta, katja.kaarta@gmail.com
  • Tero Tirri, tero.tirri@gmail.com
  • Eija Kaarlela, eija.kaarlela@gmail.com
  • Terhi Kamunen, terhi.kamunen@gmail.com
  • Kristiina Saarenpää, saarekri@gmail.com
  • Helianna Kähtävä, helianna1987@gmail.com
  • Joni Korkiakoski, jonikorkiakoski3@gmail.com
  • Anne Karvonen, anne.karvonen2@gmail.com

Harjoittelusali Voikkari

Rehutie 1, 84100 Ylivieska (teollisuushalli Kärkkäiseltä n. 800 m Nivalaan päin, vasemmalle liittymä Raisioagro, toinen tie vasemmalle)

Voikkari-salin käyttö yksityisesti on mahdollista! Yksityiset henkilöt (esim. koululuokat jne.) pääsevät Voikkariin voimistelemaan ottamalla yhteyttä yvoli.teline@gmail.com tai p 040 4130 968

Harjoittelusali Ylivieskan lukio

Hakalahdenkatu 8, 84100 Ylivieska

Kisapaikka Ylivieskan liikuntakeskus

Närhitie 2, 84100 Ylivieska

Yhteystiedot:

  • toiminnanjohtaja Mira Löytynoja
    P. 044 2398 136 (ma–to klo 9–14)
  • yvoli.teline@gmail.com

Saat meidät kiinni myös viestillä:

 




HUOM! Tähdellä *) merkityt kohdat ovat pakollisia.


Jaa somessa: